2023 Rumia

Protokół końcowy Finału Centralnego XLIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK

Organizatorem przedsięwzięcia było Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. Realizatorem bezpośrednim z upoważnienia Rady Programowej ds. Młodzieży Szkolnej ZG PTTK był Oddział PTTK Marynarki Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej w Gdyni, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Turystyki „Włóczykij”. Przedsięwzięcie odbyło się w dniach 8-11 czerwca 2023 roku. Bazą wydarzenia był obiekt I Liceum Ogólnokształcącego w Rumi. 

czytaj więcej: Protokół końcowy Finału Centralnego XLIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju...

Regulamin Finału Centralnego XLIX OMTTK PTTK, Rumia 8-11.06.2023r.

Regulamin zawiera najważniejsze informacje związane z Finałem Centralnym XLIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK.

czytaj więcej: Regulamin Finału Centralnego XLIX OMTTK PTTK, Rumia 8-11.06.2023r.

XLIX OMTTK PTTK, Komunikat organizacyjny nr 1

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze zaprasza do udziału w 49 edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego (OMTTK PTTK), który organizowany jest w roku szkolnym 2022/2023.

OMTTK PTTK to największe przedsięwzięcie z zakresu szkolnej turystyki edukacyjnej o charakterze cyklicznym i całorocznym, organizowane przez PTTK na terenie całego kraju. Co roku Turniej popularyzuje walory turystyczno-krajoznawcze innego, wybranego województwa. W roku szkolnym 2022/2023 będzie to województwo pomorskie.

czytaj więcej: XLIX OMTTK PTTK, Komunikat organizacyjny nr 1

polecane