Podsumowanie konkursu na nazwę pisma Rady Programowej ds. Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK

Rada Programowa ds. Młodzieży Szkolnej, w bieżącej kadencji władz naczelnych PTTK, pragnie rozpocząć wydawanie własnego Pisma. W związku z tym 24 sierpnia został ogłoszony konkurs na jego nazwę. W wyznaczonym terminie (do 5 września 2010 r.) na konkurs zostało zgłoszonych 37 propozycji.

Były to: "PTTK News", "Młody Turysta", "Wędrówka z Młodymi Polakami", „Bądź małym turystą", "Baw się z nami rajdowcami", "Halo Polska", "Wędruj z nami turystami", "Turystyka Polska", "Turystyczna zabawa", "Młoda Turystka", "Wokoło nas", "Turystyczne przygody", "Wędrówka i Ty", "Przyroda z Tobą", "Stopami przez Polskę", "Zielono nam", "Przygoda czeka", "Wędruj z nami z przygodami", "Z plecakiem przez Polskę", "Wyprawy z PTTK", "W butach przez kraj", "Wędruj z PTTK", "PTTK i Ty", "Nieznane szlaki PTTK", "Nasze PTTK", "Polska Młodych Turystów", "Lider Turystyczny", "Edukator Młodego Turysty", "Bądź z nami", "Edukatorek turystyczny", "Młody Lider", "mlodziez.pttk.pl", "Nastoletni Włóczykij", "Szlakiem Włóczykija", "Młody Turysta", "Siedmiomilowy Turysta" i "Siedmiomilowe Buty".

Po zastanowieniu Rada wybrała nazwę "mlodziez.pttk.pl". Jednocześnie podjęto decyzję, że wszystkie osoby i SKKT, które przesłały na konkurs swoje propozycje otrzymają nagrody niespodzianki. Bardzo dziękujemy za przyłączenie się do zabawy i zapraszamy do lektury pierwszego numeru naszego Pisma (i kolejnych oczywiście).

Komentarz w tym Artykule
Musisz Zalogować się lub Zarejestrować aby wziąć udział w tej dyskusji.

Do tego forum nie masz dostępu

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane