Konkurs na nazwę Biuletynu

Rada Programowa ds. Młodzieży Szkolnej, w bieżącej kadencji władz naczelnych PTTK, pragnie rozpocząć wydawanie "Biuletynu".

W zamierzeniach ma to być pismo, w którym prezentowane byłyby dokonania PTTK z zakresu edukacji turystycznej i krajoznawczej najmłodszego pokolenia polskich turystów. Pragniemy przedstawiać ciekawe i godne naśladowania inicjatywy. Zamieszczać będziemy również krótkie relacje z minionych wydarzeń. Pierwszy numer pisma ukaże się we wrześniu. Będzie zawierał m.in. podsumowanie XVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę" oraz XXXVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK.

W chwili obecnej ogłaszamy konkurs na nazwę dla naszego pisma. Prosimy o nadsyłanie propozycji tytułu biuletynu do dnia 5 września 2010 r., na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Spośród nadesłanych tytułów, Rada wybierze najciekawszy. Jego autor otrzyma nagrodę w postaci zestawu przewodników po Polsce.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Komentarz w tym Artykule
Musisz Zalogować się lub Zarejestrować aby wziąć udział w tej dyskusji.

Do tego forum nie masz dostępu

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane