Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Rok 2011 - Rokiem Turystyki Rodzinnej w PTTK
(1 przeglądających) (1) Gość
Wszystko o turystyce rodzinnej w PTTK
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Rok 2011 - Rokiem Turystyki Rodzinnej w PTTK

Rok 2011 - Rokiem Turystyki Rodzinnej w PTTK 10/31/2010 18:20 #231

  • pawel
  • Offline
  • Szeryf
  • Posty: 62
  • Oklaski: 8
** Komentowany artykuł: Rok 2011 - Rokiem Turystyki Rodzinnej w PTTK **

O: Rok 2011 - Rokiem Turystyki Rodzinnej w PTTK 11/01/2010 23:30 #233

  • porkass
  • Offline
  • Pierwsze kroki na szlaku…
  • Posty: 6
  • Oklaski: 2
Rok turystyki rodzinnej-moim zdaniem trafione w dziesiątkę! Miejmy nadzieję że ruszy to co niektórych i zaczną uprawiać całymi rodzinami turystykę bo z tego co wiem to chyba jest z tym problem. Oczywiście rodzice zawodowo zajmujący się turystyką i ci bardziej aktywni na pewno nie mają z tym problemu ale reszta... Przykład z domu: rodzice pracujący fizycznie. Po pracy marzą tylko o kawie i spokoju przez resztę dnia (co im się należy!) ale chyba jakoś z przyzwyczajenia w weekendy tyłek nadal zostawał w fotelu przed telewizorem a gdy już odbywał się spacer to był zapowiadany tydzień do przodu i uważany był za święto

Temat turystyki rodzinnej poruszyłem w domu i ku mojemu zdziwieniu ciepło przyjęty. Ja i siostra ucieszyliśmy się bardzo, ale zobaczymy jak to wyjdzie, bo jak to mówią nie po słowach a po czynach będą cię oceniać ;>

Mam jednak pytanie: czy aby zbierać na którąkolwiek odznakę turystyki rodzinnej to wszyscy członkowie w rodzinie muszą być w PTTK? Czy może wystarczy że ja będę?

O: Rok 2011 - Rokiem Turystyki Rodzinnej w PTTK 11/01/2010 23:44 #234

  • pawel
  • Offline
  • Szeryf
  • Posty: 62
  • Oklaski: 8
W większości przypadków nie ma obowiązku być członkiem PTTK aby zdobywać odznakę. Musisz to sprawdzić w regulaminie danej odznaki. Zazwyczaj nie ma takich ograniczeń.

Rok 2011 - Rokiem Turystyki Rodzinnej w PTTK 11/18/2010 18:19 #244

  • dreptusik
  • Offline
  • Pierwsze kroki na szlaku…
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Cieszy mnie to:) wkońcu SKKT to też jedna wielka rodzina:)

O: Rok 2011 - Rokiem Turystyki Rodzinnej w PTTK 11/23/2010 14:37 #251

  • olka
  • Offline
  • Szeryf
  • Posty: 107
  • Oklaski: 3
Właściwie to jak myślicie, jak powinno się w PTTK przygotować obchody Roku Turystyki Rodzinnej? Organizacja rajdów rodzinnych, zbieranie odznak przez najmłodszych. Może coś więcej, ale co? hmmm

O: Rok 2011 - Rokiem Turystyki Rodzinnej w PTTK 12/01/2010 23:27 #255

  • Szymon5202
  • Offline
  • Początkujący turysta
  • Posty: 30
  • Oklaski: 3
ja bym sugerował jakieś festyny i lepsze rozreklamowanie przez oddziały np. jak rok Chopinowski. Jeżeli chodzi o mój oddział niestety nie zwracają na to u wagi im to obojętnie czy jest to rok turystyki rodzinnej czy inny trzeba znaleźć złoty środek żeby o tym ludzie słyszeli.

O: Rok 2011 - Rokiem Turystyki Rodzinnej w PTTK 01/07/2011 06:31 #288

  • mieszko
  • Offline
  • Początkujący turysta
  • Posty: 20
  • Oklaski: 3
Aleksandra Staszak napisał:
Właściwie to jak myślicie, jak powinno się w PTTK przygotować obchody Roku Turystyki Rodzinnej? Organizacja rajdów rodzinnych, zbieranie odznak przez najmłodszych. Może coś więcej, ale co? hmmm


Jeśli zbieranie odznak to czemu tylko przez najmłodszych. A może zachęcać ludzi do rodzinnego zdobywania odznak. Na szczęście do referatu weryfikacyjnego w moim oddziale zgłasza się co jakiś czas kilka takich rodzin , w których dzieci razem z rodzicami zwiedzają Polskę i zdobywają odznaki. Myślę że skoro juz mamy rok turystyki rodzinnej, to powinniśmy promować właśnie taki model turystycznej rodzinki

O: Rok 2011 - Rokiem Turystyki Rodzinnej w PTTK 01/07/2011 16:39 #290

  • Pawcio
  • Offline
  • Pierwsze kroki na szlaku…
  • Posty: 17
  • Oklaski: 1
Rok turystyki rodzinnej dla mnie boomba bo u nas to głównie rodzina cierpi najbardziej przez nasze zamiłowanie do turystyki. Spotkania, wyjady imprezy a członkowie rodziny tracą nas ze swojego życia. Podsumujmy ile w roku nas nie ma w domu przez ważne turystyczne założenia.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.50 sekundy