Konkursy turystyczno-krajoznawcze PTTK dla dzieci i młodzieży w roku 2019

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze od wielu lat organizuje konkursy turystyczno- krajoznawcze skierowane do dzieci i młodzieży. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, nie tylko ze strony członków SKKT, ale także kół i klubów pozostających poza strukturami PTTK.

W roku 2019, podsumowania i finały ogólnopolskie poszczególnych konkursów inicjowanych przez Rade Programową ds Młodzieży Szkolnej ZG PTTK odbędą się w:

XXVI Centralny Zlot Laureatów Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” - Elbląg, maj 2019r.

XLVII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno Krajoznawczy PTTK, Finał Centralny Augustów, 31.05.-2.06.2019r.

XXXV Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Dzieci Szkół Podstawowych - Legnica, listopad 2019r.

XLIV Międzynarodowy Konkurs Krasomówczy Młodzieży Szkół Średnich - Golub Dobrzyń, listopad 2019r.