wyróżnienia

Nauczyciele Kraju Ojczystego po raz wtóry

Z różnych stron Polski 16 października 2012r. zjechali do Warszawy nauczyciele na uroczyste wręczenie tytułu i medalu PTTK Nauczyciel Kraju Ojczystego w gmachu Ministerstwa Edukacji Narodowej.

czytaj więcej: Nauczyciele Kraju Ojczystego po raz wtóry

Pierwsze wyróżnienia tytułem i medalem PTTK "Nauczyciel Kraju Ojczystego" wręczone

Wśród turystów skupionych w Polskim Towarzystwie Turystyczno-Krajoznawczym, są Ci dla których turystyka jest czymś więcej niż tylko zwykłą wędrówką. W uznaniu szczególnych zasług nauczycieli oraz innych osób prowadzących systematyczną pracę edukacyjno-wychowawczą w środowisku i na rzecz dzieci i młodzieży, upowszechniającą turystykę i krajoznawstwo, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze ustanowiło wyróżnienie honorowe w postaci tytułu i medalu „Nauczyciel Kraju Ojczystego”.

czytaj więcej: Pierwsze wyróżnienia tytułem i medalem PTTK "Nauczyciel Kraju Ojczystego" wręczone

Odznaka "Zasłużony w pracy PTTK wśród Młodzieży"

Wyróżnienie ZG PTTK dla osób szczególnie zasłużonych w środowisku młodzieżowym. Wyróżnienie ustanowione zostało w 1974 r. jest jednym z elementów  Systemu wyróżnień członków i jednostek PTTK, zatwierdzonego uchwałą ZG PTTK nr 185/XVI/2007 z dnia 12.05.2007 r.

czytaj więcej: Odznaka "Zasłużony w pracy PTTK wśród Młodzieży"

Nauczyciel Kraju Ojczystego w PTTK

W uznaniu szczególnych zasług nauczycieli oraz innych osób prowadzących systematyczną pracę edukacyjno-wychowawczą w środowisku i na rzecz dzieci i młodzieży, mającą na celu upowszechnianie turystyki i krajoznawstwa Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, ustanawia wyróżnienie honorowe w postaci tytułu i medalu "Nauczyciel Kraju Ojczystego".

czytaj więcej: Nauczyciel Kraju Ojczystego w PTTK

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane