Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: OMTTK Gdańsk czyli świetna zabawa.

OMTTK Gdańsk czyli świetna zabawa. 06/13/2011 13:31 #339

  • shohen
  • Offline
  • Pierwsze kroki na szlaku…
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Jak dobrze się bawiliście ?

O: OMTTK Gdańsk czyli świetna zabawa. 06/15/2011 12:57 #340

  • PiotrekSmulcz.
  • Offline
  • Pierwsze kroki na szlaku…
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Świetnie . Jedynym minusem były komary na InO i kleszcz, który wgryzł mi się w prawą łopatkę...

O: OMTTK Gdańsk czyli świetna zabawa. 06/15/2011 13:01 #341

  • pawel
  • Offline
  • Szeryf
  • Posty: 62
  • Oklaski: 8
Ehhh te komary. Jedni narzekają, drudzy piszą by ich nie zabijać...
Mam nadzieję że kleszczem zająłeś się w odpowiedni i bezpieczny sposób?

O: OMTTK Gdańsk czyli świetna zabawa. 06/16/2011 09:16 #342

  • PiotrekSmulcz.
  • Offline
  • Pierwsze kroki na szlaku…
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Tak, ale niestety nie od razu go zauważyłem, stąd lekki niepokój, czy nie mam krętka w moim organizmie. Byłem już u lekarza i powiedział, że test na obecność bakterii mogę zrobić dopiero za 6 tygodni i wtedy wynik będzie zgodny z prawdą, więc na razie pozostaje mi czekać i obserwować czy mam objawy boleriozy.

O: OMTTK Gdańsk czyli świetna zabawa. 06/16/2011 17:46 #343

  • shohen
  • Offline
  • Pierwsze kroki na szlaku…
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Uważam, że było świetnie, nie licząc oczywiście pogody przez pierwsze dwa dni. Dobre towarzystwo i klimat.

O: OMTTK Gdańsk czyli świetna zabawa. 06/17/2011 00:10 #344

  • olka
  • Offline
  • Szeryf
  • Posty: 107
  • Oklaski: 3
Spokojnie, bez paniki.

Jak jest coś nie tak z kleszczem to na ogół pojawia się wędrujący rumień. Ze względu na jego wędrówkę może być trudny do rozpoznania i skojarzenia.

Tak poza tym nie wszystkie kleszcze mają to paskudztwo w sobie, więc poczekajmy spokojnie 6 tygodni. Będzie test będzie odpowiedź.

Mało pocieszające może stwierdzenie, ale je ujawnię. Wcześnie wykryta i leczona borelioza minimalizuje efekty negatywne.

Mam nadzieję, że nic z Gdańska poza wrażeniami, przyjaźniami no i zdjęciami nie wywiozłeś.

O: OMTTK Gdańsk czyli świetna zabawa. 06/21/2011 15:43 #346

  • marcysiek
  • Offline
  • Pierwsze kroki na szlaku…
  • Posty: 1
  • Oklaski: 1
no pewnie, że było czadowo! ZDECYDOWANIE ZA KRÓTKO
Tylko te komary... Na InO nie mogłam nawet przez chwilę stanąć w miejscu, żeby wyznaczyć kierunek kompasem, bo błyskawicznie pojawiała się na moich nogach gromada tych paskudnych zwierzątek, a 3 dni po OMTTK miałam bal gimnazjalny i wyglądałam na nim jak.. sama nie wiem co Ale cóż zrobić kiedy ma się tak słodką krew ;>

O: OMTTK Gdańsk czyli świetna zabawa. 06/21/2011 21:20 #347

  • Szymon5202
  • Offline
  • Początkujący turysta
  • Posty: 30
  • Oklaski: 3
mi od strony wolontariusza się podobało zwłaszcza rzeźby na plazy taka tam wena twórcza była ale ORP Błyskawica szacun i te Neptunki

O: OMTTK Gdańsk czyli świetna zabawa. 06/22/2011 20:05 #351

  • Pawcio
  • Offline
  • Pierwsze kroki na szlaku…
  • Posty: 17
  • Oklaski: 1
OMTTK Gdańsk był świetny z uwagi na wiele względów. Mój to pobyt z rodzinką a przy okazji możliwość spotkania się z przyjaciółmi i poznania nowych.

O: OMTTK Gdańsk czyli świetna zabawa. 06/24/2011 17:41 #353

  • olka
  • Offline
  • Szeryf
  • Posty: 107
  • Oklaski: 3
MI zaimponowali uczestnicy swym przygotowaniem i fantazją w konkurencji atrakcje krajoznawcze w piasku. Zamki, zameczki, latarnie, katedry, twierdze, Westerplatte no i Neptuny

Wygrały oczywiście na ilość Zamki w gniewie na jakość niezapomniany OSW Błyskawica [Brawo Dziewczęta!]

Spotkania z przyjaciółmi znanymi i dopiero co poznanymi zawsze pozostają niezapomniane.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: pawel, olka
Wygenerowano w 0.37 sekundy