zasady i regulaminy

Zasady dodawania wpisów do działu "Wizytówki"

Założenia
Wizytówki mają na celu zebranie w jednym miejscu informacji o kołach i klubach PTTK zrzeszających dzieci i młodzież, a działających w oddziałach PTTK na terenie całego kraju.

czytaj więcej: Zasady dodawania wpisów do działu "Wizytówki"

Zasady zamieszczania tekstów na stronie www.mlodziez.pttk.pl

1.Przepisy ogólne
1.1 Autorami tekstów w ramach strony www.mlodziez.pttk.pl (zwanej dalej "serwisem") mogą być turyści niezależnie od wieku.
1.2 Dzieci i młodzież publikują swoje artykuły, relacje na forum internetowym lub w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu serwisu. Zaleca się, aby teksty artykułów były recenzowane przez opiekunów SKKT lub innych nauczycieli, pracujących z uczniem.
1.3 Redakcja zastrzega sobie możliwość publikacji szczególnie wartościowych artykułów w innych działach serwisu niż zalecany przez autora.
1.4 W przypadku chęci wykorzystania artykułu np. do publikacji zwartej, zostaną poczynione odpowiednie ustalenia z autorem tekstu.

czytaj więcej: Zasady zamieszczania tekstów na stronie www.mlodziez.pttk.pl

Imprezownik (kalendarz imprez PTTK dla młodzieży i nie tylko) - instrukcja obsługi

Wszyscy wiedzą: życie PTTK to m.in. wycieczki, rajdy, zloty, złazy. Nieodłączny element turystycznego istnienia. Redakcja serwisu www.mlodziez.pttk.pl oddaje do dyspozycji Internautów kalendarz imprez młodzieżowych, czyli Imprezownik.

czytaj więcej: Imprezownik (kalendarz imprez PTTK dla młodzieży i nie tylko) - instrukcja obsługi

Regulamin Forum Młodych PTTK

I. O regulaminie Forum Młodych PTTK

1. Regulamin jest stworzony w celu jasnego i przejrzystego sprecyzowania zasad panujących na Forum. Stworzony jest w celu optymalnego wykorzystywania możliwości jakie daje użytkownikowi Forum.

2. Użytkownicy mają prawo sugerowania zmian czy błędów w tym regulaminie w odpowiednio do tego stworzonym temacie.

3. Każda osoba korzystająca z Forum jest zobowiązana do przestrzegania niniejszego regulaminu.

czytaj więcej: Regulamin Forum Młodych PTTK

Cześć przyjaciele, o stronie słów kilka...

Młodzież PTTK wita i zaprasza do wspólnego surfowania, poznawania Polski: kajakiem, rowerem, pieszo. Przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą Ci poruszać się wśród informacji zamieszczanych na stronie mlodziez.pttk.pl

czytaj więcej: Cześć przyjaciele, o stronie słów kilka...

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane