Lista laureatów XXIX edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”

Dobiegły końca prace jury etapu centralnego XXIX edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”.
W dniach 9-14 maja 2022 r., jak zawsze gościnna Centralna Biblioteka PTTK im. Kazimierza Kulwiecia udostępniła swoją siedzibę na nasze burzliwe obrady.
Prezentujemy listę wszystkich prac ocenianych na szczeblu centralnym.

Na liście zaznaczono, które prace zostały nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem.
Oficjalny protokół tegorocznej edycji konkursu, z wyszczególnionymi poszczególnymi miejscami, zostanie zaprezentowany podczas Centralnego Zlotu Laureatów, który będzie miał miejsce w dniach 10-12 czerwca 2022 r. w Kozienicach.
Wszystkich laureatów i ich opiekunów zapraszamy do udziału w Zlocie.
Bliższe informacje związane ze Zlotem można uzyskać w Oddziale PTTK w Kozienicach, tel. 48 614 26 94, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Wszelkie informacje dotyczące Zlotu będą również zamieszczane na niniejszej stronie internetowej www.mlodziez.pttk.pl.
Pytania związane z konkursem, jak również posiedzeniem jury prosimy kierować do Kol. Katarzyny Jurojć, tel. +48 22 875 10 13, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .
Za ewentualne błędy w prezentowanych listach, z góry przepraszamy.
Prosimy o e-maila ze sprostowaniami.
 

polecane