2016 Kozienice

Protokół XXIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”

Zgodnie z danymi zawartymi w protokołach eliminacji wojewódzkich, w tegorocznej edycji konkursu „Poznajemy Ojcowiznę”, tylko na szczeblu wojewódzkim, oceniono 464 prace, przygotowanych przez 713 uczniów pod opieką 320 osób. Reprezentowali oni 286 szkół: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

czytaj więcej: Protokół XXIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”

Lista laureatów XXIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”

Zakończyły się prace jury etapu centralnego XXIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”.
W dniach 12-16 kwietnia 2016r., w gościnnych progach Centralnej Biblioteki PTTK im. Kazimierza Kulwiecia, członkowie jury mieli możliwość zapoznać się ze zgłoszonymi na konkurs pracami. Prezentujemy listę wszystkich prac ocenianych na szczeblu centralnym.

czytaj więcej: Lista laureatów XXIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy...

Poznaj swoją Ojcowiznę

Wraz z nowym rokiem szkolnym rusza XXIII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”. Na odkrycie czekają kolejne pasjonujące historie małych miejscowości, zapomniane wydarzenia i zagadki przeszłości, cisi bohaterowie i urokliwe zakątki Ojczystej Ziemi. To dla tych chwil spędzonych na poszukiwaniach ludzi, miejsc i faktów naprawdę warto wziąć udział w Konkursie.
Tegoroczna edycja Konkursu uzyskała patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej.
Patronem medialnym Konkursu jest czasopismo „Poznaj Swój Kraj”.

czytaj więcej: Poznaj swoją Ojcowiznę

polecane