Lista laureatów XXIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”

Zakończyły się prace jury etapu centralnego XXIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”.
W dniach 12-16 kwietnia 2016r., w gościnnych progach Centralnej Biblioteki PTTK im. Kazimierza Kulwiecia, członkowie jury mieli możliwość zapoznać się ze zgłoszonymi na konkurs pracami. Prezentujemy listę wszystkich prac ocenianych na szczeblu centralnym.

Na liście zaznaczono, które prace zostały nagrodzone w tegorocznej edycji konkursu. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem.
Oficjalny protokół tegorocznej edycji konkursu, z wyszczególnionymi poszczególnymi miejscami, zostanie zaprezentowany podczas Centralnego Zlotu Laureatów, który będzie miał miejsce w dniach 13-15 maja 2016r. w Kozienicach.

Wszystkich laureatów i ich opiekunów, nagrodzonych na etapie centralnym,  zapraszamy do udziału w Zlocie. Prosimy o pobranie, wypełnienie i przesłanie „Karty potwierdzenia udziału”.

Bliższych informacji związanych ze Zlotem udziela Oddział PTTK w Kozienicach,
tel./fax 48 614 26 94, tel. kom. 505 284 964, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Wszelkie informacje dotyczące Zlotu będą również zamieszczane na niniejszej stronie internetowej www.mlodziez.pttk.pl.

Pytania związane z konkursem, jak również posiedzeniem jury prosimy kierować do Kol. Pawła Zania, tel. 22 826 22 51 wew. 121, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .
Za ewentualne błędy w prezentowanych listach, z góry przepraszamy.
Prosimy o e-maila ze sprostowaniami.

Do pobrania:polecane