dlaczego PTTK?

W tym dziale prezentujemy wypowiedzi różnych osób - członków PTTK z większym i mniejszym stażem. Wszystkich tych którzy postanowili podzielić się z innymi, dlaczego należą do Towarzystwa, dlaczego w nim działają i co im to daje. Zapraszamy do nadsyłania własnych przemyśleń.

Dlaczego warto zostać Członkiem Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego?

Dlaczego warto? Każdy z członków może mieć swój własny powód. Trochę tych powodów jest. Tutaj przedstawiamy te najważniejsze.

czytaj więcej: Dlaczego warto zostać Członkiem Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego?

Dlaczego PTTK? Aleksandra Staszak

Podróże, wycieczki nie tylko uczą prawdziwego życia, pozwalają na konfrontacje teorii z praktyką, na przeżywanie, eksperymentowanie, poznawanie siebie, kraju. Podróżowanie pozwala na bycie razem, dzielenie wspólnych pasji trudów wędrówek. Uczą osiągać cel. I nie zawsze to osiąganie ostatecznych rezultatów jest najważniejsze, często to droga do celu uczy najwięcej. Takie właśnie wizje przeżywania nawet ekstremalnych przygód przyciągają młodych ludzi.

czytaj więcej: Dlaczego PTTK? Aleksandra Staszak

Dlaczego PTTK? Franciszek Dendewicz

... bo poznasz samego siebie

... bo spotkasz

... bo staniesz się

czytaj więcej: Dlaczego PTTK? Franciszek Dendewicz

Dlaczego PTTK? Marcin Klemenski

Dzięki PTTK zwiedziłem ładny kawałek Polski, zdobyłem liczne odznaki, jeździłem z kolegami na OMTTK-i. Patrząc z perspektywy moich 8 lat w Towarzystwie, mogę zadać pytanie: Czy warto było?

czytaj więcej: Dlaczego PTTK? Marcin Klemenski

Moja wędrówka z PTTK…

…rozpoczęła się na początku 2008r. Wtedy też wstąpiłem w szeregi turystów, którzy pragną poznać i poszerzyć swoje horyzonty z tym Towarzystwem. W 2007 po maturze przyszedł czas na wybranie studiów, a co się tego tyczy i swojej przyszłości. Tego co chcę robić w życiu. I tak trafiłem na jedną z kieleckich szkół, Wszechnicę Świętokrzyską, na kierunek Turystyka i Rekreacja.

czytaj więcej: Moja wędrówka z PTTK…

Dlaczego PTTK? Przemysław Pawęzowski

Dlaczego PTTK?? To bardzo proste!! Bo to jest sens mojego życia ;) mówię oczywiście o podróżowaniu, poznawaniu Naszego kraju. Żałuję tylko, że trafiłem do Towarzystwa dopiero w 2010 roku.

czytaj więcej: Dlaczego PTTK? Przemysław Pawęzowski

Dlaczego PTTK? Szymon Puchała

W moim przypadku to jak trafiłem do oddziału PTTK to bardzo zawiła sprawa. Na początku była to namowa nauczyciela historii, by w ten sposób zacząć odchudzanie.

czytaj więcej: Dlaczego PTTK? Szymon Puchała

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane