historia strony

Kolejne zmiany na stronie

W imieniu zespołu redakcyjnego strony, witam w nowym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że nie zabraknie Wam w nim czasu również na krajoznawcze wędrówki.

czytaj więcej: Kolejne zmiany na stronie

Historia strony www.mlodziez.pttk.pl

Czytelniku, który wędrując krętymi szlakami internetowych ścieżek trafiłeś na tą stronę, i zastanawiasz jak to się wszystko ze stroną zaczęło.. Na początku było niewinnie… kilka białych kartek, na których zapisano cele i założenia strony "Dla młodzieży". Za chwilę będzie trochę o historii i ewolucji powstawania tej witryny. Momentami będzie w pierwszej osobie, ale nie da się inaczej. Choć zaczęło się dawno temu, to przez ostatni rok witryna zmieniła się znacznie i była projektem autorskim, realizowanym samodzielnie m.in. na potrzeby "Roku Dzieci i Młodzieży".

czytaj więcej: Historia strony www.mlodziez.pttk.pl

Zmiany, zmiany, zmiany...

Znak PTTKIdzie wiosna…

Szczęśliwie "wiosenne porządki" i prace administracyjne związane z uruchomieniem strony Młodzieży PTTK pod adresem www.mlodziez.pttk.pl dobiegają końca. Przed redaktorami jednak nadal sporo pracy. Stronę dla ułatwienia podzielono na działy tematyczne, które w najbliższym czasie uzupełnione zostaną w, miejmy nadzieję, ciekawe i pomocne Wam, młodym turystom, artykuły. Jako Redaktorzy chcielibyśmy, aby w jak najkrótszym czasie zakończyć wyposażenie strony w podstawowe informacje. Proszę nam wybaczyć niedogodności i niedociągnięcia, jakie mogą zaistnieć. Dołożymy starań by w miarę szybko je likwidować.

czytaj więcej: Zmiany, zmiany, zmiany...

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane