Kolejne zmiany na stronie

W imieniu zespołu redakcyjnego strony, witam w nowym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że nie zabraknie Wam w nim czasu również na krajoznawcze wędrówki.

Za nami wakacje, czas który zapewne wielu z Was spędziło na turystycznych wojażach. My podczas minionych wakacji zajęliśmy się rozbudową strony, po sprawdzeniu jej obecnych możliwości oddajemy ją w wasze ręce. Od dziś oficjalnie rusza forum strony, na którym będziecie mogli komentować publikowane na stronie artykuły. Znajdziecie tam również działy z informacjami, które będą Wam pomocne w turystycznych przygodach.

Forum połączyliśmy z małym portalem społecznościowym. Czy się sprawdzi i jak dalej potoczą się jego losy, zależny od Was. Czytelników i od teraz użytkowników tej strony. Czekamy na Wasze sugestie i propozycje, czego jeszcze na stronie Wam brakuje.

Dla nauczycieli przygotowaliśmy zalążek działu, w którym prezentujemy podstawy tworzenia i zakładania SKKT PTTK. Pozostałe teksty już powstają, za jakiś czas znajda się tam m.in. plany pracy SKKT PTTK w poszczególnych pionach szkół. Co jeszcze? Życie pokażę.

Czekamy na kontakt z Waszej strony. Piszcie czego oczekujecie od strony. Czego poszukujecie, a nie znaleźliście. Chcemy by strona rozwijała się przede wszystkim z Waszym udziałem. Zapraszamy wszystkich chętnych, uczniów oraz nauczycieli i Opiekunów SKKT do współpracy przy rozbudowie strony Młodych. Macie ciekawe pomysły, chcecie jej realizować, może chcecie podzielić się z turystyczną bracią informacjami o waszych kołach, klubach, wycieczkach, piszcie do redakcji.

{mos_fb_discuss:3}

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane