Poznajemy Ojcowiznę

2011 Radzyń Podlaski

Centralny Zlot Laureatów XVIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę" - Szkoda, że ten czas minął tak szybko…

13 maja 2011 r. (piątek)

Budzik, dzwoni budzik. Jest 4:30. Wstaję lekko zdezorientowana, ale szybko dochodzę do siebie. Przecież o 5:56 mam pociąg z Tarnowa do Krakowa, potem przesiadka do Lublina. Muszę dotrzeć tam przed 13:00. Dzisiaj zaczyna się Centralny Zlot Laureatów XVIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę". W konkursie biorę udział po raz drugi. W ubiegłym roku miałam pierwsze miejsce w Małopolsce, tym razem weszłam do grona laureatów na etapie ogólnopolskim. Ciekawe, z jakim skutkiem? :) Niestety na razie to „słodka tajemnica” organizatorów!

czytaj więcej: Centralny Zlot Laureatów XVIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego...

"Poznajemy Ojcowiznę" - świetna zabawa, relaks, integracja, odpoczynek, poznawanie kraju, praca z mapą w terenie… i ruch na świeżym powietrzu!

W dniach 13-15 maja 2011 r. brałam udział z moimi laureatkami w Centralnym Zlocie Laureatów XVIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę". Tym razem organizatorem zlotu był Oddział PTTK w Radzyniu Podlaskim. No cóż... ?

czytaj więcej: "Poznajemy Ojcowiznę" - świetna zabawa, relaks, integracja, odpoczynek, poznawanie kraju, praca...

XVIII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” rozstrzygnięta

Poznajemy Ojcowiznę 2011Miło nam poinformować, że zakończyły się prace sądu konkursowego etapu centralnego XVIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę". W tym roku posiedzenie jury zbiegło się z wydarzeniem bardzo dla nas smutnym, które miało niewątpliwy wpływ na te obrady. Tuż przed rozpoczęciem tygodniowego posiedzenia jury, zmarła Koleżanka Helena Cieślak – Członek Honorowy PTTK, pomysłodawczyni, inicjatorka i dobry duch konkursu, autorka jego regulaminu. Była z nami przez wszystkie dotychczasowe edycje.

czytaj więcej: XVIII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”...

Eliminacje wojewódzkie "Poznajemy Ojcowiznę", edycja 2011

Eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę odbędą się w 2011 roku w następujących miejscach:

czytaj więcej: Eliminacje wojewódzkie "Poznajemy Ojcowiznę", edycja 2011

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane