Poznajemy Ojcowiznę

XVIII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” rozstrzygnięta

Poznajemy Ojcowiznę 2011Miło nam poinformować, że zakończyły się prace sądu konkursowego etapu centralnego XVIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę". W tym roku posiedzenie jury zbiegło się z wydarzeniem bardzo dla nas smutnym, które miało niewątpliwy wpływ na te obrady. Tuż przed rozpoczęciem tygodniowego posiedzenia jury, zmarła Koleżanka Helena Cieślak – Członek Honorowy PTTK, pomysłodawczyni, inicjatorka i dobry duch konkursu, autorka jego regulaminu. Była z nami przez wszystkie dotychczasowe edycje.

W trakcie prac jury, część członków wyjechała do Włocławka, by uczestniczyć w pogrzebie Kol. Heleny. Po powrocie w trakcie posiedzenia plenarnego, wszyscy minutą ciszy uczciliśmy jej pamięć.

Poniżej prezentujemy wykaz prac nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu. Zamieszczamy również listę wszystkich prac ocenianych na szczeblu centralnym. Zapraszamy do zapoznania się z wykazami. Oficjalny protokół tegorocznej edycji konkursu zostanie zaprezentowany podczas Centralnego Zlotu Laureatów, który będzie miał miejsce w dniach 13-15 maja 2011 roku w Radzyniu Podlaskim.

Laureatów - zwycięzców konkursu prosimy o zapoznania się z komunikatem organizacyjnym. Zapraszamy do udziału w Zlocie, prosimy o pobranie i przesłanie "Karty potwierdzenia udziału". Bliższych informacji związanych ze Zlotem udziela Kol. Robert Mazurek pod numerem telefonu 606 234 320 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Wszelkie informacje dotyczące Zlotu będą również zamieszczane na stronach internetowych www.mlodziez.pttk.pl i www.radzynpodlaski.pttk.pl.

Na pytania związane z konkursem, jak również posiedzeniem jury, odpowiada Kol. Paweł Zań - zakładka "Kontakt" u góry strony. Za ewentualne błędy w prezentowanych listach, z góry przepraszamy. Prosimy o maila z informacją.

Do pobrania:

Komentarz w tym Artykule
Musisz Zalogować się lub Zarejestrować aby wziąć udział w tej dyskusji.

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane