Odznaka Turystka Juniorka, Turysta Junior Regulamin

1. Odznaka turystyczno - krajoznawcza PTTK "Turysta Juniorka", "Turysta Junior" jest ustanowiona i nadawana przez PTTK w celu zachęcenia dzieci i młodzieży do systematycznego uprawiania turystyki i krajoznawstwa w różnych formach.

2. Odznaka jest jednostopniowa.

3. Odznakę mogą zdobywać turyści, którzy nie przekroczyli 12 roku życia.

4. Podstawowym warunkiem zdobycia odznaki jest odbycie w ciągu 12 kolejnych miesięcy 6 wędrówek turystycznych pieszych, kolarskich, kajakowych itp. Uwzględnia się również wycieczki autokarowe połączone z wyżej wymienionymi formami wędrowania trwającymi nie krócej niż 3 godz.

5. Wędrówki odbyte po raz drugi tą trasą nie będą zaliczane do normy odznaki.

6. Trasę wędrówki należy wpisać do "Dzienniczka" i potwierdzić przez organizatorów wycieczek, opiekuna odpowiedzialnego za bezpieczeństwo uczestników wycieczki lub jednego z rodziców.

7. Wszystkie wycieczki odbyte w trakcie zdobywania odznaki "Turystka Juniorka", "Turysta Junior" będą zaliczane do następnej odznaki jaką jest "Turystyczna Rodzinka"

8. Odznakę przyznaje Zarząd Oddziału PTTK "Ziemi Tarnowskiej"

 

KSIĄŻECZKA DO POBRANIA


Od Redakcji serwisu www.mlodziez.pttk.pl

Adres weryfikatu, na który należy przesyłać książeczki:


Oddział PTTK "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie, ul. Żydowska 20, 33-100 Tarnów,
Tel. +48 14 655 43 52, Fax+48 14 622 22 00, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , http://www.tarnow.pttk.pl

 

 

Komentarz w tym Artykule
Musisz Zalogować się lub Zarejestrować aby wziąć udział w tej dyskusji.

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane