2020-2022 Świdnica

Protokół Finału Centralnego XLVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego, Świdnica 16-19 czerwca 2022 r.

Organizatorem przedsięwzięcia było Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. Realizatorem bezpośrednim, z upoważnienia Rady Programowej do spraw Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK w Warszawie, był PTTK Oddział w Świdnicy, Oddziałowa Komisja Turystyki Pieszej i Krajoznawstwa. Przedsięwzięcie zostało realizowane ze środków własnych PTTK.

czytaj więcej: Protokół Finału Centralnego XLVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju...

Regulamin Finału Centralnego XLVIII OMTTK PTTK, Świdnica 16-19.06.2022r.

Regulamin zawiera najważniejsze informacje związane z Finałem Centralnym XLVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK.

czytaj więcej: Regulamin Finału Centralnego XLVIII OMTTK PTTK, Świdnica 16-19.06.2022r.

XLVIII OMTTK PTTK. Komunikat Organizacyjny nr 5

Znana jest data tegorocznego Finału Centralnego OMTTK – 16-19 czerwca 2022, jak również miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Galla Anonima w Świdnicy.

Ze względów organizacyjnych zamieniono jedną konkurencję w Turystycznym ABC: kajakarski tor przeszkód na przeszkodę terenową. Dodatkowo – ze względu na obecną trudną sytuację związana z przyjmowaniem uchodźców – noclegi dla uczestników są zapewnione na sali gimnastycznej, w związku z tym, uczestnicy muszą przygotować sobie śpiwory i karimaty. Szczegóły w kolejnym komunikacie, prosimy o śledzenie strony.
 
 

XLVIII OMTTK PTTK. Komunikat organizacyjny nr 4

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym (OMTTK PTTK), organizowanym w roku szkolnym 2021/2022.
W roku 2020 i 2021 nie odbyły się Finały Centralne OMTTK PTTK z powodu COVID-19 i utrudnień z nim związanych. W związku z tym zachowujemy ciągłość numeracji OMTTK PTTK. W roku szkolnym 2021/2022 będzie on organizowany po raz 48.

czytaj więcej: XLVIII OMTTK PTTK. Komunikat organizacyjny nr 4

XLVIII OMTTK Komunikat organizacyjny nr 3

Z powodu sytuacji pandemicznej Rada Programowa ds. Młodzieży Szkolne ZG PTTK, w porozumieniu z Zarządem Głównym PTTK, informuje że w roku szkolnym 2020/2021 nie będzie zorganizowany Finał Centralny Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego.

czytaj więcej: XLVIII OMTTK Komunikat organizacyjny nr 3

XLVIII OMTTK Komunikat organizacyjny nr 2

Po raz 48. Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym (OMTTK PTTK), organizowanym w roku szkolnym 2019/2020 i 2020/2021.

czytaj więcej: XLVIII OMTTK Komunikat organizacyjny nr 2

Komunikat Rady Programowej ds. Młodzieży Szkolnej ZG PTTK w sprawie OMTTK

Informacja w sprawie Finału Centralnego OMTTK PTTK 2020.

czytaj więcej: Komunikat Rady Programowej ds. Młodzieży Szkolnej ZG PTTK w sprawie OMTTK

XLVIII OMTTK Komunikat organizacyjny nr 1

Po raz 48 Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym (OMTTK PTTK), organizowanym w roku szkolnym 2019/2020.

czytaj więcej: XLVIII OMTTK Komunikat organizacyjny nr 1

polecane