2017 Ustrzyki

Protokół Finału Centralnego XLV OMTTK, Ustrzyki Dolne

8-11 czerwca 2017 r. – Ustrzyki Dolne
Organizatorem przedsięwzięcia było Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. Realizatorem bezpośrednim, z upoważnienia Rady Programowej do spraw Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK w Warszawie, był Oddział Bieszczadzki PTTK w Ustrzykach Dolnych. Przedsięwzięcie zostało realizowane ze środków własnych PTTK.

czytaj więcej: Protokół Finału Centralnego XLV OMTTK, Ustrzyki Dolne

Wyniki losowania zespołów uzupełniających ewentualne wolne miejsca w Finale Centralnym OMTTK

Rada Programowa ds. Młodzieży Szkolnej ZG PTTK, na podstawie §11 ust. 1 pkt 2 Regulaminu OMTTK PTTT, dokonała losowania województw, które będą miały prawo wystawić do Finału Centralnego OMTTK zespoły z drugich miejsc w eliminacjach wojewódzkich w przypadku braku zgłoszeń ze wszystkich województw w danej kategorii.

czytaj więcej: Wyniki losowania zespołów uzupełniających ewentualne wolne miejsca w Finale Centralnym OMTTK

XLV OMTTK PTTK Komunikat organizacyjny nr 2

Regulamin zawiera najważniejsze informacje związane z Finałem Centralnym XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK.

Finał Centralny, Ustrzyki Dolne, 8-11.06.2017 r.

Organizator

Organizatorem przedsięwzięcia jest Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze.
Realizatorem bezpośrednim, z upoważnienia Rady Programowej do spraw Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK w Warszawie, jest PTTK Oddział Bieszczadzki PTTK w Ustrzykach Dolnych.
Przedsięwzięcie jest realizowane ze środków własnych PTTK.

czytaj więcej: XLV OMTTK PTTK Komunikat organizacyjny nr 2

XLV OMTTK PTTK Komunikat organizacyjny nr 1

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze zaprasza do udziału w kolejnej, już 45., edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego (OMTTK PTTK).

OMTTK PTTK to największe przedsięwzięcie z zakresu szkolnej turystyki edukacyjnej, organizowane przez PTTK, o charakterze cyklicznym, całorocznym, na terenie całego kraju. Co roku Turniej popularyzuje walory turystyczno-krajoznawcze innego województwa. W roku szkolnym 2016/17 będzie to województwo podkarpackie.

czytaj więcej: XLV OMTTK PTTK Komunikat organizacyjny nr 1

polecane