Poznajemy Ojcowiznę

Komunikat organizacyjny "Poznajemy Ojcowiznę", Toruń 2010

Centralny Zlot Laureatów
XVII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego
„Poznajemy Ojcowiznę”, Toruń 2010

 

 

ORGANIZATORZY:
-    Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego w Warszawie
-    Redakcja „Poznaj swój kraj” w Warszawie
-    Rada Programowa ds. Młodzieży Szkolnej ZG PTTK
-    Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu
-    Muzeum Okręgowe w Toruniu
-    Oddział Miejski PTTK im. M. Sydowa w Toruniu

INFORMACJE:
W Centralnym Zlocie Laureatów, wzorem lat ubiegłych wezmą udział zaproszeni uczniowie-autorzy najlepszych w Polsce opracowań krajoznawczych wraz z opiekunami. Zaproszenia zostały wysłane na adres szkoły podany w wykazie "Prac oceniane na XVII Finale Centralnym Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” 2010". Lista jest załącznikiem do artykułu znajdującego się pod tym adresem: http://mlodziez.pttk.pl/poznajemy-ojcowizne/2010/59-protokol-poznajemy-ojcowizne-2010 W programie zlotu przewidziano program krajoznawczy obejmujący Toruń oraz województwo kujawsko-pomorskie, spotkania, program kulturalny.

WIADOMOŚCI ORGANIZACYJNE:
Organizatorzy zlotu zapewniają bezpłatnie noclegi (nie ma potrzeby zabierania własnej pościeli) i wyżywienie, udział w programie krajoznawczym oraz nagrody. Z uwagi na skromne środki finansowe nie zwracają kosztów podróży. Uczestnicy zlotu ubezpieczają się we własnym zakresie.

Uczestnicy zlotu zostaną zakwaterowani w 2 miejscach, w związku z tym poszczególni laureaci przy zgłoszeniach będą informowani o miejscu zakwaterowania telefonicznie lub e-mailem.

W przypadku przyjęcia naszego zaproszenia, prosimy o czytelne wypełnienie załączonego druku potwierdzenia udziału oraz przesłanie go pod numer faxu: 56 622 82 28 bądź na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. w terminie do 6 maja 2010 roku.

Bliższych informacji związanych ze zlotem udziela Pani Elżbieta Wiśniewska pod numerem telefonu 56 622 29 21 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Informacje będą również zamieszczane na niniejszej stronie internetowej. Na pytania związane z konkursem, jak również posiedzeniem jury odpowiada Kol. Paweł Zań - zakładka "Kontakt" u góry strony.

ORGANIZATORZY

Do pobrania:

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane