Laureaci XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"

Jury etapu centralnego XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego Poznajemy Ojcowiznę zakończyło pracę. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom etapu centralnego, ale szczególnie autorom nagrodzonych prac i ich opiekunom.

W najbliższych dniach laureaci otrzymają zaproszenia do udziału w Centralnym Zlocie Laureatów w dniach 26-28 maja 2017 r. w Witnicy w woj. lubuskim. Tam dowiedzą się, jakie nagrody otrzymali. Będzie to również okazja do poznania pięknej Ziemi Gorzowskiej.

Poniżej zamieszczamy listę wszystkich prac ocenianych na etapie centralnym, z zaznaczeniem, które z prac zostały nagrodzone. Tutaj również będą zamieszczane kolejne informacje na temat Centralnego Zlotu Laureatów.

Bardzo prosimy o sprawdzenie poprawności danych zawartych w tabeli (błędy, literówki itp.) i informowanie o konieczności dokonania poprawek. Prosimy je kierować do kol. Joanny Blicharskiej tel. 22 826 22 51 wew. 121 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

polecane