OMTTK PTTK Elbląg 2013

Lista uczestników zakwalifikowanych do udziału w szkoleniu młodzieżowych liderów turystyki, Elbląg 2013

Prezentujemy listę zakwalifikowanych uczestników szkolenia liderów, jakie odbędzie się podczas III Ogólnopolskiego Forum Młodzieżowych Liderów Turystyki, Elbląg 6-9 czerwca 2013r.

Swoją chęć udziału w szkoleniu, poprzez nadesłanie ankiet, zgłosiło 72 osoby z całej Polski. Komisja po wnikliwym zapoznaniu z każdym zgłoszeniem odbyła burzliwą naradę. Zgodnie z zapowiedzią, do udziału w szkoleniu zakwalifikowano 45 osób.
Na listę rezerwową wpisano 4 osoby.
Rozpatrując ankiety, brano pod uwagę m.in.: wiek, dotychczasową działalność na polu turystyki i krajoznawstwa w ramach PTTK (ale nie zawsze), opisane doświadczenie.

Zakwalifikowani uczestnicy pochodzą praktycznie z każdego zakątka kraju. Zaprezentowali się, jako liderzy w swoich lokalnych środowiskach. Uczestników szkolenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem szkolenia, przestrzeganie go (w tym terminowe przybywanie na zajęcia – poleniuchujecie sobie po powrocie do domu).
Zakwalifikowane osoby w najbliższym czasie otrzymają drogą mailową bliższe informacje. Już teraz prosimy o potwierdzenie swojego udziału w szkoleniu, w terminie do 28 maja 2013r.
Przypominamy o konieczności posiadania legitymacji członkowskiej PTTK z opłaconą składką członkowską na rok 2013. Jest to podyktowane kwestiami bezpieczeństwa. W ramach składki posiadacie ubezpieczenie NNW.

Komisja podczas obrad stwierdziła z przykrością, że część z nadesłanych ankiet nie spełniała wymogów merytorycznych. Kandydaci do udziału w szkoleniu wypełniając ankietę nie odpowiadali na zadane pytania lub pozostawiali wiele z nich bez odpowiedzi. Lektura co poniektórych ankiet pozostawiała w członkach komisji pytanie, o faktyczne zaangażowanie kandydata w turystykę. Radzimy uprzytomnić sobie, że jeśli kwalifikacja odbywa się za pomocą ankiet to są to Wasze wizytówki, więc należy w nich przedstawić się jak najlepiej umiecie i zgodnie z realnym wkładem. Należy pokazać, dlaczego to właśnie Wy powinniście wziąć udział w szkoleniu, niestety w wielu ankietach zabrakło takich akcentów. Wypisywanie wszystkich rajdów w jakich braliście udział to też słaba opcja, nie mówi o zaangażowaniu, na rajdy można chodzić i nic poza tym. Samo chodzenie nie nobilituje… Ważnym punktem podczas kwalifikacji, był dla komisji punkcik gdzie można było popłynąć to m.in.: „W jaki sposób przewiduje Kol. wykorzystanie umiejętności zdobytych na szkoleniu?”.
W dwóch przypadkach z uznaniem musieliśmy stwierdzić, że doświadczenie kandydatów dorównuje poziomowi osób szkolących.

Zapewne za rok znów zorganizujemy podobne szkolenie. Osoby niezakwalifikowane czasem mają jeszcze niewiele doświadczenia, czasem są za młode, czasem po prostu odwaliły fuszerę wypełniając ankietę. Nie należy się poddawać. Tych którzy nadal będą chcieli wziąć udział w szkoleniu, już teraz zachęcamy do dalszej pracy na szczeblu koła, klubu, oddziału. Roczna działalność na pewno pozwoli wykazać się sukcesami, które będą przepustką na przyszłoroczne szkolenie. Prosimy też o czytanie ankiet ze zrozumieniem. Taka wprawka na pewno przyda się w życiu, kiedy przyjdzie Wam np. wypełniać ankiety rekrutacyjne do przyszłej pracy czy na studia.

W przypadku pytań, wszystkich informacji udziela Paweł Zań, tel. 22 826 22 51 wew. 121, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu:

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Adams

Adam

Warta

Andrulewicz

Justyna

Gomunice

Bała

Mariusz

Trzcińsko-Zdrój

Bałazy

Paulina

Warszawa

Brutkowski

Tomasz

Biłgoraj

Brzeziński

Radosław

Koszalin

Chwaszcz

Joanna

Świeradów-Zdrój

Deptuła

Natalia

Wrocław

Dominiak

Marcin

Solec Kujawski

Fiałkiewicz

Zofia

Poznań

Fiałkiewicz

Kamila

Bydgoszcz

Gajda

Anna

Łódź

Gronek

Alicja

Elbląg

Gurbała

Dawid

Myszków

Jagieło

Michał

Myszków

Janocha

Katarzyna

Myszków

Kałabun

Dominika

Elbląg

Karczewski

Bartosz

Częstochowa

Karpowicz

Paulina

Lwówek Śląski

Klemenski

Marcin

Włoszakowice

Kołodziej

Monika

Mysłowice

Kołodziej

Joanna

Katowice

Komosa

Aleksandra

Biłgoraj

Kruk

Anna

Łowicz

Kwiecień

Michał

Góralice

Lenart

Magdalena

Częstochowa

Łagożna

Martyna

Biłgoraj

Maciąg

Agata

Starachowice

Mańkowska

Adrianna

Kozienice

Nowacki

Marcin

Poznań

Nowak

Piotr

Warszawa

Pichlak

Kamil

Wieluń

Piekaj

Patryk

Wałbrzych

Prochacki

Marcin

Kamienna Góra

Prucnal

Bogumiła

Olsztyn

Ryczańczyk

Michał

Szczecin

Salawa

Patrycja

Mirsk

Sienkiewicz

Ewelina

Ostrołęka

Sionek

Sylwia

Garwolin

Skóra

Paweł

Gliwice

Tołkacz

Krzysztof

Bielsko-Biała

Walczak

Agnieszka

Sobota

Wiechetek

Maksymilian

Warszawa

Wiśniewska

Dorota

Łowicz

Wiśniewski

Dawid

Trzcińsko-Zdrój

 

Lista rezerwowa

Bartnicka

Adrianna

Brzoza k/Bydgoszczy

Król

Wojciech

Lwówek Śląski

Michalska

Paulina

Częstochowa

Siwy

Michał

Tarnowskie Góry

 

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane