OMTTK PTTK Barlinek 2014

Szkolenie dla organizatorów OMTTK PTTK - nowy regulamin i nie tylko

Organizujesz eliminacje OMTTK PTTK? Wiesz już o nowym Regulaminie Turnieju i chciałbyś o nim porozmawiać? Chcesz zobaczyć jak robia to inni?
Zapraszamy do udziału w spotkaniu szkoleniowym dotyczącym organizacji OMTTK PTTK.

Zgodnie ze zbieranymi od kilku lat sugestiami, ze strony uczestników i opiekunów biorących udział w OMTTK, Rada Programowa ds. Młodzieży Szkolnej ZG PTTK znowelizowała regulamin Turnieju. Regulamin zatwierdzony Uchwałą Zarządu Głównego PTTK nr 401/XVII/2013 z dnia 24 sierpnia 2013 roku obowiązuje od roku szkolnego 2013/2014.

Sprawna organizacja Turnieju, na wszystkich szczeblach, zależy od zaangażowania opiekunów i organizatorów poszczególnych etapów. W związku z wprowadzonymi zmianami w regulaminie i mogącymi się pojawiać pytaniami, zarówno w kwestiach technicznych jak i merytorycznego przygotowania, szczególnie eliminacji wojewódzkich OMTTK, Rada Programowa ds. Młodzieży Szkolnej ZG PTTK postanowiła przeprowadzić szkolenie dla organizatorów Turnieju.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie w dniu 8 marca 2014 roku w godzinach 11:00-15:00 (rejestracja od 8:30) i będzie miało formę otwartego spotkania podczas, którego omówione zostaną dokonane zmiany w regulaminie OMTTK PTTK oraz przeprowadzona zostanie dyskusja nad techniczną stroną organizacji eliminacji, poprawą ich atrakcyjności dla młodzieży.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych organizacją Turnieju. W szczególności do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli jednostek regionalnych PTTK - osoby zajmujące się sprawami młodzieżowymi (zgodnie z zapisami nowego regulaminu przedstawiciele jednostek regionalnych na etapie wojewódzkim wchodzą w skład „kolegium odwoławczego”, którego zadaniem będzie rozpatrywanie ewentualnych protestów, skarg i zażaleń związanych z organizacją eliminacji) oraz przedstawicieli organizatora eliminacji wojewódzkich w roku szkolnym 2013/2014.

Szkolenie odbędzie się w Sali Konferencyjnej ZG PTTK, ul. Senatorska 11, 00-075 Warszawa. Obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa, poprzez wysłanie maila o temacie „Szkolenie OMTTK”. W treści maila prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę: reprezentowanej jednostki regionalnej PTTK, organizatora eliminacji wojewódzkich (z nazwą wojewdztwa) lub nazwę reprezentowanego oddziału PTTK. Maila prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. w terminie do 20 lutego 2014 roku.

Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnicy ponoszą koszty dojazdu.

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane