OMTTK PTTK Barlinek 2014

Lista uczestników zakwalifikowanych do udziału w szkoleniu młodzieżowych liderów turystyki, Barlinek 2014

Prezentujemy listę zakwalifikowanych uczestników szkolenia liderów, jakie odbędzie się podczas IV Ogólnopolskiego Forum Młodzieżowych Liderów Turystyki, Barlinek 29.05-01.06.2014r.

Swoją chęć udziału w szkoleniu, poprzez nadesłanie ankiet, zgłosiło blisko 70 osób z całej Polski. Komisja po wnikliwym zapoznaniu z każdym zgłoszeniem odbyła burzliwą naradę.
Zgodnie z zapowiedzią, do udziału w szkoleniu zakwalifikowano 45 osób.

Rozpatrując ankiety, brano pod uwagę m.in.: wiek, dotychczasową działalność na polu turystyki i krajoznawstwa w ramach PTTK, organizacji harcerskich czy PTSM, opisane doświadczenie.
Zakwalifikowani uczestnicy przyjadą do Barlinka z różnych stron Polski. Zaprezentowali się jako liderzy w swoich lokalnych środowiskach. Uczestników szkolenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem szkolenia, przestrzeganie go (w tym terminowe przybywanie na zajęcia – poleniuchujecie sobie po powrocie do domu).

Zakwalifikowane osoby w najbliższym czasie otrzymają drogą mailową bliższe informacje.
Już teraz prosimy o potwierdzenie swojego udziału w szkoleniu, w terminie do 25 maja 2014r.

Przypominamy o konieczności posiadania legitymacji członkowskiej PTTK z opłaconą składką członkowską na rok 2014. Jest to warunek konieczny do wzięcia udziału w szkoleniu. Osoby nie posiadające ważnej legitymacji muszą opłacić składkę członkowską PTTK przed rozpoczęciem szkolenia. Można to zrobić w najbliższym oddziale PTTK www.oddzialy.pttk.pl

Komisja podczas obrad stwierdziła z przykrością, że część z nadesłanych ankiet nie spełniała wymogów merytorycznych. Kandydaci do udziału w szkoleniu, wypełniając ankietę nie odpowiadali na zadane pytania lub pozostawiali wolne pola. Lektura co poniektórych ankiet pozostawiała w członkach komisji oceniającej pytanie, o faktyczne zaangażowanie kandydata w jakąkolwiek działalność turystyczną czy krajoznawczą. Radzimy uprzytomnić sobie, że jeśli kwalifikacja odbywa się za pomocą ankiet to są to Wasze wizytówki, więc należy w nich przedstawić się jak najlepiej umiecie i zgodnie z realnym wkładem. Należy pokazać, dlaczego to właśnie Wy powinniście wziąć udział w szkoleniu. Niestety w wielu ankietach zabrakło takich akcentów. Wypisywanie wszystkich rajdów w jakich braliście udział to też słaba opcja, nie mówi to nic o zaangażowaniu, na rajdy można chodzić i nic poza tym. Samo chodzenie nie nobilituje… Ważnym punktem dla komisji podczas kwalifikacji był punkcik, gdzie można było „popłynąć” z fantazją: „W jaki sposób przewidujesz wykorzystanie umiejętności zdobytych na szkoleniu?”.

Zapewne za rok znów zorganizujemy podobne szkolenie. Osoby niezakwalifikowane czasem mają jeszcze niewiele doświadczenia, czasem są za młode, czasem po prostu „odwaliły fuszerę” wypełniając ankietę. Nie należy się poddawać. Tych którzy nadal będą chcieli wziąć udział w szkoleniu, już teraz zachęcamy do dalszej pracy na szczeblu koła, klubu, oddziału, organizacji. Roczna działalność na pewno pozwoli wykazać się sukcesami, które będą przepustką na przyszłoroczne szkolenie. Prosimy też o czytanie ankiet ze zrozumieniem. Taka wprawka na pewno przyda się w życiu, kiedy przyjdzie Wam np. wypełniać ankiety rekrutacyjne do przyszłej pracy czy na studia.

W przypadku pytań, wszystkich informacji udziela Paweł Zań, tel. 22 826 22 51 wew. 121, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.


Lista zakwalifikowanych do udziału w szkoleniu

Barwicka Katarzyna, Wrocław
Biela Izabela, Budziszów
Borucka Irena, Inowrocław
Chowaniak Jakub, Zawoja
Cicha Karolina, Siedlce
Dąbrowska Ada, Radom
Deptuła Agata, Gradówek
Fadavi Piotr, Kłobuck
Frenszkowski Adam, Olsztyn
Gackowski Wojciech, Czarlin
Gazda Piotr, Mińsk Mazowiecki
Gazda Szymon, Mińsk Mazowiecki
Grzęda Karolina, Ostrów Wielkopolski
Gucwa Aleksandra, Bielsko-Biała
Kalke Mateusz, Poznań
Kapitańska Adrianna, Częstochowa
Kaźmierczak Kamila, Łęczyca
Kozicki Damian, Poznań
Kubańska Izabela, Warszawa
Kucharek Małgorzata, Łowicz
Lis Jacek, Poznań
Maciejewska Agata, Kozienice
Matuszewski Marcin, Radzyń Podlaski
Moczulski Maciej, Siemiatycze
Murzyn Mateusz, Wiśniowa
Niedbalska Marta, Ruciane-Nida
Niezgoda Aleksandra, Krosno
Nikiel Maciej, Częstochowa
Pałubicki Jacek, Rumia
Paradowski Patryk, Granica
Pastuszko Katarzyna, Gdańsk
Pelc Maria, Łódź
Rola Andrzej, Tarnów
Romanowski Szymon, Łomża
Rycharska Katarzyna, Sierpc
Sitkowski Patryk, Gniszewo
Siwicka Monika, Białystok
Typer Marta, Gryfów Śląskich
Umiński Jędrzej, Bydgoszcz
Urnańczyk Anna, Budzów
Walkowicz Marek, Kuźnia Raciborska
Waśko Tomasz, Gdynia
Werner Karolina, Olsztyn
Zdybel Paweł, Ostrów Wielkopolski
Zimnicki Kamil, Elbląg

Regulamin do pobrania:

Odznaka Śladami Koziołka Matołka

polecane